• Hesabım

Kumanya

Kumanya

Mağfiret ve kardeşlik ayı olan Ramazan ayında destekleriniz ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Her Ramazan kumanyası, bir koli malzemeden çok daha fazlasıdır. Bazen bir kardeşlik selamı, bazen yeni bir umut... Bu umudu birlikte ayakta tutalım.

Bir gıda kolisi içerisinde temel gıda maddelerinden makul oranlarda hazırlanarak dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine Ramazan ayında daha lezzetli yemekler sunmak, özellikle çocukların yüzlerinde bir nebze de olsa tebessüm olmak ve kardeşlik duygusunu pekiştirmeyi, hissettirmeyi hedefliyoruz. Vereceğiniz bağışlar ülkemizle birlikte binlerce kilometre ötedeki kardeşlerinize de siz adına ulaştırılacaktır.

Ramazan Kolisi adet bedeli 1.000 TL olarak belirlenmiştir. Dileyen bağışçımız bir adet dileyen bağışçımız birden çok gıda kolisi bağışında bulunabilir.

Ramazan Kolisi bağışında bulunmak için web sitemizde yer alan online bağış panelini kullanarak bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Havale/EFT yöntemi ile yapacağınız bağışlarınızda açıklama kısmına “Telefon Numarası ve Ramazan Kolisi” yazarak destek olmak istediğiniz bağış projemizi belirtmelisiniz.

Ayrıntılı bilgi için 0 850 777 33 44 no’lu hattan derneğimize ulaşabilir, görevli arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kumanya

Mağfiret ve kardeşlik ayı olan Ramazan ayında destekleriniz ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz. Her Ramazan kumanyası, bir...

Bağış Kutusu
Sepetiniz boş.
Toplam Tutar :
İyilik Derneği web sitesini kullanarak çerez politikasını ve KVKK metnini kabul etmiş sayılırsınız.