• Hesabım

Uganda'da Su Kuyusu Açıyoruz. 26_07_2021

26.07.2021

Afrika'yı suya kavuşturma çalışmalarımız kapsamında Uganda'da su kuyuları açıyoruz.   

.Gelin siz de kara kıtanın zorlukları üzerinde yaşayan kardeşlerimize, açacağınız su kuyuları ile destek olun.

Afrika’nın birçok yerinde onlarca yıldır; bebeklerin, çocukların, kadınların sıradan bir günü, içme suyu ve günlük temizlik için gerekli olan suya duyulan hasretle ve yoksunlukla geçiyor.

Bağışlarınız sayesinde Uganda'da temiz su kaynaklarına ulaşamayan binlerce insan için su kuyularının açılmasını vesile oluyor, uzak coğrafyalardaki kardeşlerimize sizlerin destekleriyle onlara umut oluyoruz.

Afrika'da her gün milyonlarca insan kilometrelerce yol yürüyerek en yakındaki su kuyusundan evine su almak için emek veriyor.

Bazı yerlerde ise su kuyusu bulunmadığından kuraklık ve açlık ölümleri yaşanıyor. 

Su Kuyusu havuzumuz ile destek olarak bir su kuyusu açılmasına vesile olabilir, on binlerce insanın istifade etmesini ve ölmeyen bir hayır çeşmesi açılmasını sağlayabilirsiniz.

Uganda Su Kuyusu, bağışında bulunmak için web sitemizde yer alan online bağış panelini kullanarak bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

UGANDA SU KUYUSU ONLİNE BAĞIŞ

Şu an bulunduğunuz bu sayfa üzerinden Su Kuyusu bağışınızı gerçekleştirebilir, güvenli ödeme altyapımız ile bağışlaınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

UGANDA SU KUYUSU HAVALE EFT İLE BAĞIŞ

Havale/EFT yöntemi ile yapacağınız bağışlarınızda açıklama kısmına “Telefon Numarası ve Uganda Su Kuyusu” yazarak hangi bağış projemize destek olduğunuzu belirtmelisiniz.

AYRINTILI BİLGİ

İyilik Derneği Alo İyilik Hattını (0 850 777 33 44) arayarak bağışlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Paylaş

SON EKLENENLER

İstanbul’dan Ankara’ya Pedallar İyilik İçin Dönecek

İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ( İyilik Derneği ) gönüllüleri ile birlikte "İstanbul’dan Ankara’ya İyilik İçin Pedalla" adlı projeyi hayata geçirdi.

İYİLİK DERNEĞİ KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ DEPREM BÖLGELERİNE YARDIMLARINI ARTIRARAK SÜRDÜRÜYOR 14.02.2023

İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İyilik Derneği) depremin ilk anından itibaren il ve ilçelerdeki 60 temsilciliği ile birlikte sahadaydı.

Doğubayazıt'ta “Bin Mont Bin Bot” kampanyası ile öğrencilere destek 22_12_2022

​Kış çalışmaları kapsamında yetim ve ihtiyaç sahibi çocukları unutmayan iyilik gönüllüleri, Doğubayazıt’ta gerçekleştirdiği “Bin Mont Bin Bot” kampanyası ile öğrencilere mont ve bot desteğinde bulundu. 24.11.2022

İyilik Derneği web sitesini kullanarak çerez politikasını ve KVKK metnini kabul etmiş sayılırsınız.