• Hesabım

İyilik Derneği Batı Karadeniz Bölgesindeki Yaraları Sarıyor 20_08_2021

İyilik Derneği Batı Karadeniz Bölgesindeki Yaraları Sarıyor

 

İyilik Derneği, Batı Karadeniz bölgesinde yaşanan sel felaketi dolayısıyla mağdur vatandaşlarımıza gıda ve acil yardım malzemeleri ulaştırdı.

İyilik Ekipleri sel felaketinin açtığı yaraları sarmaya devam ediyor. Ülkemizin içinde bulunduğu zor günlerde mağdur vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda yardım kampanyaları düzenleyen ve bağışçılarının desteklerini ihtiyaç sahibi bölgelere ulaştırmak üzere çalışmalar gerçekleştiren İyilik Derneği Batı Karadeniz bölgesini yalnız bırakmadı. 

18 Ağustos günü yola çıkan, gıda ve acil insanî yardım malzemeleriyle dolu acil yardım aracı Kastamonu’da bulunan Kızılay Geçici Lojistik Merkezi'ne ulaştırıldı. Kızılay Lojistik Merkezi'ne ulaştırılan acil yardım malzemeleri, İyilik Derneği Genel Sekreterimiz Kamuran Serkan Gürsel, Teşkilat Birimi Sorumlumuz M. Safa Asaroğlu ve Sultanbeyli İyilik Derneği Temsilcimiz Ömer Akbulut'un aralarında bulunduğu gönüllüler tarafından, Kızılay iş birliğiyle Bartın, Sinop ve Kastamonu'da sel felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere hazırlandı.

‘’Bağışçılarımıza teşekkür ediyoruz’’

İyilik Derneği Genel Sekreteri Kamuran Serkan Gürsel,  ‘’Sel felaketinin açtığı yaraları sarmak için İyilik Derneği olarak tüm temsilciliklerimizle kardeşlerimizin yanındayız. Batı Karadeniz bölgesinde selden etkilenen vatandaşlarımız için gıda ve diğer insani yardım malzemeleriyle dolu aracımızı bölgeye ulaştırabilmiş olmanın ve bağışçılarımızın emanetlerini yerlerine ulaştırmanı sevincini yaşıyoruz, destek olan tüm bağışçılarımıza teşekkür ederiz.’’ dedi.


 

Paylaş

SON EKLENENLER

İstanbul’dan Ankara’ya Pedallar İyilik İçin Dönecek

İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ( İyilik Derneği ) gönüllüleri ile birlikte "İstanbul’dan Ankara’ya İyilik İçin Pedalla" adlı projeyi hayata geçirdi.

İYİLİK DERNEĞİ KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ DEPREM BÖLGELERİNE YARDIMLARINI ARTIRARAK SÜRDÜRÜYOR 14.02.2023

İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İyilik Derneği) depremin ilk anından itibaren il ve ilçelerdeki 60 temsilciliği ile birlikte sahadaydı.

Doğubayazıt'ta “Bin Mont Bin Bot” kampanyası ile öğrencilere destek 22_12_2022

​Kış çalışmaları kapsamında yetim ve ihtiyaç sahibi çocukları unutmayan iyilik gönüllüleri, Doğubayazıt’ta gerçekleştirdiği “Bin Mont Bin Bot” kampanyası ile öğrencilere mont ve bot desteğinde bulundu. 24.11.2022

İyilik Derneği web sitesini kullanarak çerez politikasını ve KVKK metnini kabul etmiş sayılırsınız.