• My Account
Kurban 2024
Filistin Acil Yardım
Süt Keçisi
Önemli Duyuru
Adak Akika Şükür
Su Kuyusu (1.000 TL)
Yetim (300TL)

SACRIFICE Vajib

Country
3500,00₺
1. Share
*
*
*
  Total Price:

                                                              ORTAK PAYDAMIZ İYİLİK!

  7.000 TL BEDELLİ GAZZE KURBANLARIMIZ GAZZE DIŞINDA KESİLİP KONSERVE OLARAK GAZZELİ KARDEŞLERİMİZE ULAŞTIRILACAKTIR. 19.000 TL BEDELLİ KURBANLARIMIZ GAZZE İÇİNDE KESİLECEKTİR.

  Her yıl olduğu gibi bu yıl da vacip kurbanlarınızı mazlum coğrafyalardaki ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırıyoruz.

  2009 yılından bu yana iyiliğin yeryüzüne yayılması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İyilik Derneği olarak bu yıl da Türkiye dâhil olmak üzere onlarca ülkede kurban kesimlerini gerçekleştirerek, görüntülerini telefon üzerinden bağışçılarımıza ulaştıracağız.

  Bu yıl yurt dışı kurban bağışlarınızı;

  Afganistan, Arakan, Bangladeş, Gazze ve Suriye'de, Afrika’da ise Benin, Burkina Faso, Çad, Etiyopya, Kamerun, Tanzanya ve Uganda'da ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız.

  İyilik Derneğine online olarak kurban bağışını gerçekleştirmek isteyen bağışçılarımız https://www.iyilikdernegi.org.tr/tr/bagis/vacip adresinden vekâletlerini vererek bağışlarını yapabileceklerdir.

  Havale/EFT yöntemi ile yapacağınız bağışlarınızda açıklama kısmına “Ad/Soyad, Telefon Numarası ve Vacip Kurban” yazarak banka hesap numaralarımıza gönderim sağlayabilirsiniz.

  İyilik Derneği Alo İyilik Hattını (0 850 777 33 44) arayarak bağışlar hakkında detaylı bilgi ve online bağış desteği alabilirsiniz.

  Kurban bağışlarınızı vekalet vererek online bağış ekranlarımızdan ve İyilik Derneği banka hesap numaralarına Havale/EFT ile 16 Haziran (Bayramın 1.günü) saat 23.59’a kadar dilediğiniz gün ve saatte ulaştırabilirsiniz. 

  * Kurban bedelinizi bizlere bağış kanalları üzerinden ilettikten sonra vekâletiniz alınmış olup, ayrıca sesli vekâlet vermenize gerek kalmamaktadır.

  İyilik Derneği web sitesini kullanarak çerez politikasını ve KVKK metnini kabul etmiş sayılırsınız.