• My Account

Türkiye Acil Yardım

Türkiye Acil Yardım

Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan 7,7 büyüklüğünde deprem, ülkemizin güneydoğusunda büyük hasar bıraktı. Komşu ülkeleri de etkileyen deprem 12 ilde binlerce bina yıktı. 44.374'ten fazla insan hayatını kaybetti. On binden fazla kişi yaralandı.

İyilik Derneği olarak depremin olduğu ilk andan bu yana ekiplerimizle birlikte aktif olarak sahadayız. Depremden etkilenenler için gıda ve diğer insani yardım malzemeleriyle vatandaşlarımıza destek olmak üzere harekete geçiyor ve desteklerinizle birlikte açılan yaraları hep birlikte sarıyoruz. AFAD koordinasyonunda depremden etkilenen vatandaşlarımız için acil yardım malzemelerini bölgeye ulaştırıyoruz. 1. Derece öncelikli olarak; Su, Bebek Bez, Bebek Maması, Battaniye, Mat, Uyku Tulumu ve Hazır Yiyecekler (sandviç vb)'e ihtiyaç vardır.Destek olmak için tüm GSM operatörleri üzerinden “ACİL” yazıp 4047’e SMS göndererek 50 TL bağışta bulunabilirsiniz.

TÜRKİYE ONLINE BAĞIŞ

Türkiye içerisinde oluşan acil yardım çalışmalarına destek vermek isterseniz web sitemizde yer alan online bağış panelini kullanarak bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

TÜRKİYE HAVALE - EFT İLE BAĞIŞ

Havale/EFT yöntemi ile yapacağınız bağışlarınızda açıklama kısmına ''Telefon Numarası ve Türkiye” yazarak hangi bağış projemize destek olduğunuzu belirtmelisiniz.

AYRINTILI BİLGİ

İyilik Derneği Alo İyilik Hattını (0 850 777 33 44) arayarak bağışlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye Acil Yardım

Ülkemizde yaşanan sel, yangın, deprem gibi doğal afetler nedeniyle mağdur olan kardeşlerimize yardımlarımızı ulaştırıyor, yaraları birlikte sarıyo...

Donation Box
Your cart is empty.
Total Price :
İyilik Derneği web sitesini kullanarak çerez politikasını ve KVKK metnini kabul etmiş sayılırsınız.