• My Account

Afghanistan Emergency Aid

Afghanistan Emergency Aid

Uzun yıllar boyunca savaşlara ve işgallere uğrayan Afganistan’da yeni dönemde, uluslararası güçlerin plansız şekilde çekilmesi ile sonrasında dış güçlerin uyguladığı ambargolarla Afganistan’ın varlıklarını dondurmasına, bankacılık sisteminin ve ticaretin durmasına yol açmıştır. Sonrasında yaşanan kuraklığın ve kış şartlarının getirdiği sıkıntılar nedeniyle milyonlarca insan zor günler geçirmekte. Gıda temininde zorluk yaşanmasından dolayı yerlerinden göç etmektedirler.

 Gerçekleştirdiği yardım faaliyetleriyle Türkiye ve dünyada ihtiyaç sahiplerine destek veren İyilik Derneği; Afganistanlı kardeşlerinin yaralarını sarıyor, dertlerine derman oluyor. Türkiye'deki gönüllülerimiz ve bağışçılarımızın destekleriyle iyilik elimizi Afganistanlı kardeşlerimize uzatıyoruz.

AFGANİSTAN ONLINE BAĞIŞ

Şu an bulunduğunuz bu sayfa üzerinden bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen güvenli ödeme altyapımız sayesinde bağışınızı güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

AFGANİSTAN HAVALE - EFT İLE BAĞIŞ
Havale/EFT yöntemi ile yapacağınız bağışlarınızda açıklama kısmına “Telefon Numarası ve Afganistan”yazarak hangi bağış projemize destek olduğunuzu belirtmenizi rica ederiz.

AYRINTILI BİLGİ
İyilik Derneği Alo İyilik Hattını (0 850 777 33 44) arayarak bağışlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Afghanistan Emergency Aid

Uzun yıllardır boyunca savaşlara, iç savaşlara ve işgallere uğrayan Afganistan’da yeni dönemde uluslararası güçlerin plansız şekilde çekilmesi ve ...

Donation Box
Your cart is empty.
Total Price :
İyilik Derneği web sitesini kullanarak çerez politikasını ve KVKK metnini kabul etmiş sayılırsınız.