• Hesabım

Suriye’de Ramazan Yardımlarımızı Gerçekleştirdik

Suriye’de çadır kentlerde ve İdlip’te yaşam mücadelesi veren ihtiyaç sahibi ailelere ve yetim çocuklara ramazan kumanya yardımlarımızı ulaştırdık.

İyilik Derneği olarak, Suriye'nin İdlip bölgesinde bulunan kamplar ile bazı köylerde yaşayan ailelere ramazan kumanyası dağıtan dernek yetkililerimiz, çocuklara ise çeşitli hediyeler ulaştırdı. Dağıtıma Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer ÇİÇEK, Başkan Yardımcılarımız Nadir Kaya ve M. Rıza Şekerli ile Hatay Reyhanlı Temsilcimiz Adnan Ateş katıldı.

Bölgede yapılması planlanan briket ev çalışmaları hakkında fizibilite çalışmasında da bulunan ekibimiz İdlip’te bulunan yetimhaneyi de ziyaret etti. Yetimlerle iftar programında buluşan üyelerimiz çocuklarla yakından ilgilendi.

Paylaş

SON EKLENEN HABERLER

İnsan ve Değer Hareketi'nden Derneğimize Ziyaret

İnsan ve Değer Hareketi (İDH) Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya ŞENGÖZ ve Teşkilat Başkanı Abdulhakim YALÇIN beyefendi derneğimizi ziyaret etti. 13.0...

16.06.2023

24. Etap Süt Keçisi Dağıtımı Tanzanya’da Tamamlandı

İyilik Derneği Süt Keçisi Projemizin 24. Etabını Tanzanya’da tamamladık. Proje kapsamında binlerce sağmal keçiyi ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık...

09.06.2023

İyilik Derneği Esenler Temsilciliği Depremzedeler Yararına Kermes Düzenledi

İyilik Derneği Esenler Temsilciliği Depremzedeler Yararına Kermes Düzenledi 17.05.2023

22.05.2023
İyilik Derneği web sitesini kullanarak çerez politikasını ve KVKK metnini kabul etmiş sayılırsınız.