• Hesabım

KALICI KONUT HİSSE DOLAR

KALICI KONUT HİSSE DOLAR

İyilik Derneği olarak, 11 yıldır iç savaşın devam ettiği Suriye’de, hayata tutunmaya çalışan savaş mağduru kardeşlerimize destek oluyoruz. Evlerin, okulların, hastanelerin bombalandığı, sivil yaşam alanlarının zarar gördüğü, insanların; ailelerini, evlerini, umutlarını kaybettiği bu iç savaşın yaralarını dün olduğu gibi bugün de iyiliğe gönül veren bağışçılarımızın destekleriyle sarmaya devam ediyoruz.

Proje kapsamında Suriye’nin İdlib kentine bağlı Kemmune bölgesine toplamda 500 konutun yapılacağı alanın yolları ve altyapı sistemleri tamamlandı. Bizler de muhacir kardeşlerimizin gönüllü geri dönüşüne destek oluyor, onlara sağlıklı yaşam alanları hazırlıyoruz.

İnşaatına bloklar halinde başladığımız bu kalıcı konutlar 55 metrekare olup 2 oda 1 mutfak 1 banyodan oluşacak şekilde planlandı. Su depoları ve güneş panelleri ile tüm evlere sıcak su imkânı sağlanmış olacak. Kalıcı konut bedeli 3125$ dir. Bu bedelin tamamını karşılayan bağışçılarımız dilediği ismi kalıcı konutlara verebilmektedir.

Burada yapacağımız kalıcı konutlar, beş kişilik bir ailenin rahatlıkla yaşayabileceği bir yaşam alanı sunuyor. Kalıcı konutlarımızın tamamlanmasının ardından dul ve yetimler öncelikli olmak üzere, ihtiyaç sahibi ailelere doğrudan anahtar teslimi yapacağız. Kalıcı konutların yanı başına sağlık ocağı, okul, cami, çocuk parkı gibi sosyal alanlar da inşa edilecek.

KALICI KONUT ONLINE BAĞIŞ

Şu an bulunduğunuz bu sayfa üzerinden bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen güvenli ödeme altyapımız sayesinde bağışınızı güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

KALICI KONUT HAVALE - EFT İLE BAĞIŞ

Havale/EFT yöntemi ile yapacağınız bağışlarınızda açıklama kısmına “Telefon Numarası ve Kalıcı Konut” yazarak hangi bağış projemize destek olduğunuzu belirtmenizi rica ederiz.

AYRINTILI BİLGİ

İyilik Derneği Alo İyilik Hattını (0 850 777 33 44) arayarak bağışlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

KALICI KONUT HİSSE DOLAR

Proje kapsamında Suriye’nin İdlib kentine bağlı Kemmune bölgesine toplamda 500 konutun yapılacağı alanın yolları ve altyapı sistemleri tamamlandı....

×$3125,00
Bağış Kutusu
Sepetiniz boş.
Toplam Tutar :
İyilik Derneği web sitesini kullanarak çerez politikasını ve KVKK metnini kabul etmiş sayılırsınız.