İYİLİK YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

  • İletişim

TEMSİLCİLİKLER

  • ADANA

    • Yakup Kölay
    • Kuru Köprü Mah. 33028 Sok. No. 25 Kompedan Karşı arası - Hayri Tekstil Karşısı  Seyhan/Adana
    • adana@iyilikdernegi.org.tr
  • ADIYAMAN

    • Sami Türk
    • İyilik Mağazası  Turgut Reis Mah 142. Sk No 9 Merkez/ ADIYAMAN  
    • +905522484383
    • adiyaman@iyilikdernegi.org.tr
  • ADIYAMAN / BESNİ

    • Mehmet Murat Göğüş
    • Erdemoğlu Mahallesi Halil Ağar Bulvarı No: 42/A  Besni/ADIYAMAN
    • besni@iyilikdernegi.org.tr
  • ADIYAMAN / ÇELİKHAN

    • Mehmet Yaylagül
    • ZAFER MAH. HÜKÜMET CD. NO: 77 ÇELİKHAN/ADIYAMAN Çelikhan/ADIYAMAN
    • +904164512283
    • celikhan@iyilikdernegi.org.tr
  • ADIYAMAN / KAHTA

    • Muhammet Yetiş
    • Karşıyaka mahallesi Ali Avni Turanlı caddesi Mihnet Apt. No:30 Kahta Adıyaman
    • kahta@iyilikdernegi.org.tr
  • AĞRI / DOĞUBAYAZIT

    • Ahmet Unus
    • Büyük Ağrı Cad. Çiftepınar Mah. No:24   Doğubeyazıt/Ağrı
    • dogubeyazit@iyilikdernegi.org.tr
  • AĞRI/MERKEZ

    • Seracettin Dursun
    • Fırat Mah.1.Etap TOKİ Evleri C2 Blok  Kat:6 D:25   Ağrı
    • agri@iyilikdernegi.org.tr
  • AKSARAY

    • Cemal Sunar
    • Zincirli Mahallesi ,Vehbibey Caddesi No:32
    • aksaray@iyilikdernegi.org.tr
  • ANTALYA / ALANYA

    • Musa Şen
    • Şen Oto Sanayi Sitesi Muhammet Müftüoğlu Caddesi No 22 Alanya/ Antalya
    • +902425112850
    • alanya@iyilikdernegi.org.tr
  • ANTALYA / MURATPAŞA

    • Şükrü Okudan
    • Burhanettin Onat Cad. 1380 Sok. M.Kemal Ekim APT.No:34 K:1 D:4
    • antalya@iyilikdernegi.org.tr
  • AYDIN

    • Serdar Şirin
    • Efeler Mah. 2250 Sokak No 11 Efeler/ Aydın
    • temsilci@iyilikdernegi.org.tr
  • BATMAN

    • Kasım Şimşek
    • Kültür Mah. 2612 Sok No:23 MERKEZ/BATMAN
    • batman@iyilikdernegi.org.tr
  • BİTLİS

    • Kerem Tütüncü
    • Ninova Kitap Kafe İşletme Mah.Hal caddesi Akdeniz 7 Apartmanı altı Tatvan /Bitlis
    • temsilci@iyilikdernegi.org.tr
  • ÇORUM

    • Selahaddin Gençkan
    • GÜL-DER Üçtutlar Mah. Recep Tayyip Erdoğan Cad. No:24/A ÇORUM
    • corum@iyilikdernegi.org.tr
  • ELAZIĞ

    • Cihan Sevinç
    • Rüstempaşa Mah. Aksaray Cad. No:75/Zemin Elazığ
    • +904242333600
    • elazig@iyilikdernegi.org.tr
  • ERZİNCAN

    • Alaattin Önel
    • Atatürk mahallesi, 353.sokak ,No:8
    • +904462242324
    • erzincan@iyilikdernegi.org.tr
  • GAZİANTEP

    • Cavit Karakaş
    • Karagöz Cad. Mazıcı Çıkmazı No: 4  Şahinbey/Gaziantep
    • +903423605050
    • gaziantep@iyilikdernegi.org.tr
  • GAZİANTEP ISLAHİYE

    • Selçuk Eren
    • Haci Ali Öztürk Mah. Saray Sitesi C Blok Kat:4  No:13 Islahiye/Gaziantep
    • islahiye@iyilikdernegi.org.tr
  • GAZİANTEP NİZİP

    • Talip Ayar
    • Saha Mahallesi, Necip Mahmut Caddesi,No:5 Nizip/GAZİANTEP
    • +903425175040
    • nizip@iyilikdernegi.org.tr
  • HAKKARİ

    • Tahir Tertemiz
    • Bulak Mahallesi Fidan Hanım Cad. Vakıfbank Yanı Tertemiz Market  Hakkari
    • +904382118804
    • hakkari@iyilikdernegi.org.tr
  • HATAY DÖRTYOL

    • Muhammet Fatih Şit
    • Sit. Sanayi Mah. Özel CAD.No42/1  HATAY/DÖTYOL
    • dortyol@iyilikdernegi.org.tr
  • HATAY ERZİN

    • Mustafa Kaya
    • İstiklal Mahallesi. Sultan Süleyman Sokak. Hacılar Erzin/Hatay
    • temsilci@iyilikdernegi.org.tr
  • HATAY İSKENDERUN

    • Cemil Çengel
    • Şehit polis Murat Akbulut caddesi Modern Evler Mah. 298 Sokak No:7  İskenderun/Hatay
    • iskenderun@iyilikdernegi.org.tr
  • HATAY KIRIKHAN

    • Mesut Kayışkanat
    • Barbaros Mah Erdoğan Karaoğlu Cad no 93 A   Kırıkhan/Hatay
    • +903263452333
    • kirikhan@iyilikdernegi.org.tr
  • HATAY PAYAS

    • Ekrem Akkutlu
    • İstiklal Mahallesi Ayvalı Sokak No 7 Payas/Hatay
    • +903267556063
    • payas@iyilikdernegi.org.tr
  • HATAY REYHANLI

    • Adnan Ateş
    • Gültepe Mahallesi  383 Sokak No:67/C      HATAY/Reyhanlı
    • reyhanli@iyilikdernegi.org.tr
  • İSTANBUL BAĞCILAR

    • Hamza Polat
    • Kirazlı Mahallesi Ahmet Kavaklı Caddesi Uğur Sokak No:4/A
    • bagcilar@iyilikdernegi.org.tr
  • İSTANBUL BAHÇELİEVLER

    • Muhammed Ayhan
    • Zafer Mah.Hilal Sokak No:3 Yenibosna  Bahçelievler/İstanbul
    • +902124514653
    • bahcelievler@iyilikdernegi.org.tr
  • İSTANBUL BAŞAKŞEHİR

    • Nadir Kaya
    • Başakşehir Mah.Balkan Sok.No: 7 C9 Blok Daire: 3 Başakşehir-İstanbul
    • basaksehir@iyilikdernegi.org.tr
  • İSTANBUL ESENLER

    • Adem Çetin
    • Fevzi Çakmak Mah. 1026 Sok. No:7  ESENLER (Fevzi Çakmak Camii yanı)
    • esenler@iyilikdernegi.org.tr
  • İSTANBUL ESENYURT

    • Yavuz Dalmış
    • Yenikent mah. Gaziosmanpaşa Cad. No:15/B
    • +905396553906
    • esenyurt@iyilikdernegi.org.tr
  • İSTANBUL MALTEPE

    • Üsame Hacıdervişoğlu
    • MEKDER   Altayçeşme Mah. Atatürk Cad. Şair Nedim Sk. No: 3/A Maltepe İstanbul
    • +905066426565
    • maltepe@iyilikdernegi.org.tr
  • İSTANBUL SULTANBEYLİ

    • Ömer Akbulut
    • Fatih Bulvarı Cenk Sokak No:4 Kat:2  Sultanbeyli/İstanbul
    • +902164198192
    • sultanbeyli@iyilikdernegi.org.tr
  • İSTANBUL SULTANGAZİ

    • Mahmut Boluk
    • 50.Yıl Mah. 2133  Sok.  NO:95     Sultangazi/İstanbul
    • +902124762646
    • sultangazi@iyilikdernegi.org.tr
  • İSTANBUL ZEYTİNBURNU

    • Çetin Tunç
    • Telsiz Mah.  85.Cadde No:46 D.1  Zeytinburnu/İstanbul
    • +902125469944
    • zeytinburnu@iyilikdernegi.org.tr
  • KAHRAMANMARAŞ ANDIRIN

    • İdris Kalebaşı
    • Doğa Tarım Aslı Eczanesi Karşısı  Andırın/ Kahramanmaraş
    • andirin@iyilikdernegi.org.tr
  • KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN

    • Akif Pak
    • Güneşli Mah Ulucami Cad. No 6 Elbistan/Kahramanmaraş
    • +903444152325
    • elbistan@iyilikdernegi.org.tr
  • KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT

    • Yakup Kaya
    • Rıdvan Hoca Vakfı Akçakoyunlu mahallesi Şehit Evliya Efendi cad no 15
      Onikişubat/Kahramanmaraş
    • kahramanmaras@iyilikdernegi.org.tr
  • KAYSERİ

    • Ahmet Kaçar
    • İlim Hikmet Vakfı  Gevher Nesibe mahallesi istasyon caddesi Molu Ap No: 59 /2 Kocasinan/ Kayseri
    • +903522318092
    • kayseri@iyilikdernegi.org.tr
  • KİLİS

    • İbrahim Şık
    • Ekrem Çetin Mahallesi Malazgirt Sok.  No:36A\\C  Kilis 
    • +903488138083
    • kilis@iyilikdernegi.org.tr
  • KIRIKKALE

    • Levent Güner
    • ÇALILIÖZ MAH. 442 SOKAK ÇETİNLER APT NO :9/7 MERKEZ/KIRIKKALE
    • temsilci@iyilikdernegi.org.tr
  • KIRŞEHİR

    • Sevgi Meydan
    • Ahievren Mah Mehemet Ali Yapıcı Bulvarı No:34 Biliciler Ap.  D:10  Kırşehir
    • temsilci@iyilikdernegi.org.tr
  • MALATYA

    • Nihat Erkuş
    • İstiklal Mah. Hamikoğlu Sok. No 9 Battalgazi Malatya
    • +904223250377
    • malatya@iyilikdernegi.org.tr
  • MANİSA

    • Erhan Akbalık
    • Arda mah.3215 sokak no 6/A Şehzadeler MANİSA
    • +905370414465
    • manisa@iyilikdernegi.org.tr
  • MANİSA SARUHANLI

    • Ahmet Günhan
    • Öğretmenler Mah. 2907 Sok. Merkez Stadyum Karşısı No 4 Tarsus/MERSİN
    • saruhanli@iyilikdernegi.org.tr
  • MARDİN

    • Ali Aygün
    • 13 mart mahallesi ortadoğu cad. zirve iş merkezi kat :2 no:5
    • temsilci@iyilikdernegi.org.tr
  • MERSİN

    • Zeren Cangert
    • Cumhuriyet mah. 1659 sokak. No:12 Güven Apt. Yenişehir/Mersin
    • +903246143127
    • mersin@iyilikdernegi.org.tr
  • MERSİN TARSUS

    • Yakup Kaplan
    • Öğretmenler Mh. 2907 sk.,Merkez Stadyum Karşısı No 4 Tarsus/MERSİN
    • +903246143127
    • tarsus@iyilikdernegi.org.tr
  • MUŞ

    • Gökhan Özbek
    • Muş Laleder   Hürriyet Mahallesi Alay Cad. zirvekooperatif zemin kat Merkez/ Muş
    • mus@iyilikdernegi.org.tr
  • NEVŞEHİR

    • Sevgi Meydan
    • GÜZELYURT MAH. 201 SOKAK IŞIKSAÇAN SİTESİ NO:41/C BLOK DAİRE 3 /NEVŞEHİR
    • nevsehir@iyilikdernegi.org.tr
  • OSMANİYE

    • Musa Çiftçi
    • Mehmet Akif Ersoy Mah Bestami Aksu Sok Aydeniz Müteahhitlik No: 26/ c Osmaniye
    • osmaniye@iyilikdernegi.org.tr
  • ŞANLIURFA

    • Ömer Hebeş
    • Yenişehir Mah.236 Sokak Polatkan Apt. No:3/C Haliliye/Şanlıurfa
    • sanliurfa@iyilikdernegi.org.tr
  • TRABZON

    • Kamil Salih
    • İskenderpaşa Mah.Dr Kemal Dursun sok.No7/3
    • trabzon@iyilikdernegi.org.tr
  • UŞAK

    • Şevket Taşçı
    • Durak Mah.Tücar Sokak No:1/18 UŞAK
    • +902764604996
    • usak@iyilikdernegi.org.tr
  • VAN

    • Mehmet Salih Toprak
    • Beşyol Mevkii Sarımurat Sokak No 5 Kat 1 İpekyolu/Van
    • +904322155540
    • van@iyilikdernegi.org.tr
  • VAN / ERCİŞ

    • Erhan Karanlık
    • Salihiye Mahallesi Büyükaslanlar  CAD. Demirbağlar Çıkmaz Sokak.Karpuz Tepe Mevki . Erciş /Van
    • ercis@iyilikdernegi.org.tr

GENEL MERKEZ

Ali Kuşçu Mah. Başimam Sokak No:11 Daire:1-2 Fatih - İstanbul
0 850 777 33 44

MESAJINIZI İLETİN

ADINIZ SOYADINIZ
E-POSTA ADRESİNİZ
TELEFON ADRESİNİZ
-
KONU
ADRESİNİZ

Web sitesinde yer alan içeriklerin kullanım hakkı İyilik Derneği'ne aittir.

Bu site Aidango Dernek İşletme Otomasyonu ERP'si ile hazırlanmıştır.

Web Tasarım
Monolog
İyilik Derneği web sitesini kullanarak çerez politikasını ve KVKK metnini kabul etmiş sayılırsınız.