İYİLİK YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

Temsilcilikler
Adana
  • Hacer Altundağ
  • Kızılay Caddesi. Büyük Postahane Karşısı Alsaray İş Merkezi Kat :5 Seyhan /Adana
  • +903224366008
  • adana@iyilikdernegi.org.tr
Adıyaman / Çelikhan
  • Mehmet Yaylagül
  • ZAFER MAH. HÜKÜMET CD. NO: 77 ÇELİKHAN/ADIYAMAN Çelikhan/ADIYAMAN
  • +904164512283
  • celikhan@iyilikdernegi.org.tr
Adıyaman
  • Sami Türk
  • Kap Cami mahallesi 1023 sokak no:1 Kat:3
  • +905522484383
  • adiyaman@iyilikdernegi.org.tr
Adıyaman / Kahta
  • Ekrem Kılınç
  • Fırat mahallesi, Adeviye bulvarı,Halk eğitim karşısı No:40
  • kahta@iyilikdernegi.org.tr
Ağrı / Doğubayazıt
  • Ahmet Unus
  • Çiftepınar Mah. Büyük Ağrı Cad.No: 113 Doğubayazıt
  • dogubeyazit@iyilikdernegi.org.tr
Aksaray
  • Cemal Sunar
  • Zincirli Mahallesi ,Vehbibey Caddesi No:32
  • aksaray@iyilikdernegi.org.tr
Antalya / Muratpaşa
  • Şükrü Okudan
  • Burhanettin Onat Cad. 1380 Sok. M.Kemal Ekim APT.No:34 K:1 D:4
  • antalya@iyilikdernegi.org.tr
Antalya / Alanya
  • Musa Şen
  • Kadıpaşa Mah. Ali Haydar Sok. Can Apt. No: 17 Alanya/ ANTALYA
  • +902425112850
  • alanya@iyilikdernegi.org.tr
Aydın
  • Serdar Şirin
  • temsilci@iyilikdernegi.org.tr
Bitlis
  • Kerem Tütüncü
  • Ninova kitap kafe İşletme Mah.Hal caddesi Akdeniz 7 apartmanı altı Tatvan /Bitlis.
  • temsilci@iyilikdernegi.org.tr
Batman
  • Kasım Şimşek
  • Kültür mah. 2612 sok No: 23
  • batman@iyilikdernegi.org.tr
Çorum
  • Selehaddin Gençkan
  • Üçtutlar mahallesi okul sokak no: 8-1/A Çorum.
  • corum@iyilikdernegi.org.tr
Elazığ
  • Cihan Sevinç
  • Rüstempaşa Mah. Aksaray Cad. No:75
  • +904242333600
  • elazig@iyilikdernegi.org.tr
Erzincan
  • Alaattin Önel
  • Atatürk mahallesi, 353.sokak ,No:8
  • +904462242324
  • erzincan@iyilikdernegi.org.tr
Gaziantep Islahiye
  • Selçuk Eren
  • Serinevler Mah. Toki C/11 Kat:2 No:11 Gaziantep/İslahiye
  • islahiye@iyilikdernegi.org.tr
Gaziantep
  • Cavit Karakaş
  • Karagöz Cad. Mazıcı Çıkmazı No: 4
  • +903423605050
  • gaziantep@iyilikdernegi.org.tr
Gaziantep Nizip
  • Talip Ayar
  • Saha Mahallesi, Necip Mahmut Caddesi,No:5 Nizip/GAZİANTEP
  • +903425175040
  • nizip@iyilikdernegi.org.tr
Hakkari
  • Tahir Tertemiz
  • Bulak Mahallesi Cumhuriyet Cad. Halk Bankası Yukarısı Bilgin İş Hanı Kat:4 Daire: 17
  • +904382118804
  • hakkari@iyilikdernegi.org.tr
Hatay Reyhanlı
  • Adnan Ateş
  • Gültepe mahallesi, Osman Bahadırlı caddesi No:85 Reyhanlı/HATAY
  • reyhanli@iyilikdernegi.org.tr
Hatay Kırıkhan
  • Mesut Kayışkanat
  • Erler Caddesi,No:9/A
  • +903263452333
  • kirikhan@iyilikdernegi.org.tr
Hatay Dörtyol
  • Fatih Şit
  • Yeşil Mahallesi,Atatürk Caddesi Hakim Sokak No:6
  • dortyol@iyilikdernegi.org.tr
Hatay Payas
  • Ekrem Akkutlu
  • Kültür Mahallesi Aydoğan Sokak No:8
  • +903267556063
  • payas@iyilikdernegi.org.tr
Hatay İskenderun
  • Cemil Çengel
  • Yunus Emre Mahallesi Ş.J. Üst Çvş. Bekir Çelik Caddesi no32/1 Aksal APT. Kat: 1
  • iskenderun@iyilikdernegi.org.tr
Hatay Erzin
  • Mustafa Kaya
  • İstiklal Mahallesi. Sultan Süleyman Sokak. Hacılar Apartmanı No: 10 Posta kodu: 31960
  • temsilci@iyilikdernegi.org.tr
İstanbul Zeytinburnu
  • Çetin Tunç
  • Telsiz Mahallesi Şehit Er Necmi Ertuğ Sokak No:31/9001
  • +902125469944
  • zeytinburnu@iyilikdernegi.org.tr
İstanbul Esenyurt
  • Yavuz Dalmış
  • Yenikent mah. Gaziosmanpaşa Cad. No:15/B
  • +905396553906
  • esenyurt@iyilikdernegi.org.tr
İstanbul Sultangazi
  • Mahmut Bolluk
  • 50. Yıl Mahallesi O Cd. 2148 Sokak No:12
  • +902124762646
  • sultangazi@iyilikdernegi.org.tr
İstanbul Bağcılar
  • Hamza Polat
  • Kirazlı Mahallesi Ahmet Kavaklı Caddesi Uğur Sokak No:4/A
  • bagcilar@iyilikdernegi.org.tr
İstanbul Sultanbeyli
  • Ömer Akbulut
  • Mehmet Akif Mah. Fatih Bulvarı Cenk Sk. No: 4/2
  • +902164198192
  • sultanbeyli@iyilikdernegi.org.tr
İstanbul Bahçelievler
  • Muhammed Ayhan
  • Hürriyet Mahallesi Önder Sokak No:19
  • +902124514653
  • bahcelievler@iyilikdernegi.org.tr
İstanbul Esenler
  • Adem Çetin
  • Fevzi çakmak mah. 1026 sok. no:7 (fevzi çakmak cami yanı)
  • esenler@iyilikdernegi.org.tr
İstanbul Başakşehir
  • Nadir Kaya
  • basaksehir@iyilikdernegi.org.tr
İstanbul Maltepe
  • Üsame Hacıdervişoğlu
  • Altayçeşme Mahallesi, Atatürk Caddesi Şair Nedim Sokak no:1
  • +905066426565
  • maltepe@iyilikdernegi.org.tr
Kahramanmaraş Elbistan
  • Akif Pak
  • Köprübaşı Mahallesi Ulucamii caddesi No:10 (İŞKUR yanı)
  • +903444152325
  • elbistan@iyilikdernegi.org.tr
Kahramanmaraş Onikişubat
  • Yakup Kaya
  • Akçakoyunlu mahallesi Şehit Evliye Efendi Caddesi no:15
  • kahramanmaras@iyilikdernegi.org.tr
Kahramanmaraş Andırın
  • İdris Kalebaşı
  • andirin@iyilikdernegi.org.tr
Kayseri
  • Ahmet Kaçar
  • Sahabiye mahallesi kanal caddesi no:21
  • +903522318092
  • kayseri@iyilikdernegi.org.tr
Kırıkkale
  • Levent Güner
  • Güzeltepe mah. 555. sokak yıldız Apt No:10-2/1
  • temsilci@iyilikdernegi.org.tr
Kilis
  • İbrahim Şık
  • Ekrem Çetin Mah. Malazgirt Sok. No: 36
  • +903488138083
  • kilis@iyilikdernegi.org.tr
Kocaeli
  • Baytekin Şıpka
  • Körfez mah. Berk Sok. no:8 Kavşut apartmanı B blok Kat:1 daire:1
  • +902623215350
  • kocaeli@iyilikdernegi.org.tr
Kırşehir
  • Sevgi Meydan
  • Ahievren Mahallesi, Mehmet Ali Yapıcı Bulvarı Biliciler Apt. No:34/12 Kat.2
  • +905536944037
  • temsilci@iyilikdernegi.org.tr
Malatya
  • Nihat Erkuş
  • İstiklal Mahallesi, Hamikoğlu Sokak, No:16
  • +904223250377
  • malatya@iyilikdernegi.org.tr
Manisa
  • Erhan Akbalık
  • Arda mah.3215 sokak no 6/A Şehzadeler MANİSA
  • +905370414465
  • manisa@iyilikdernegi.org.tr
Mardin
  • Ali Aygün
  • 13 mart mahallesi ortadoğu cad. zirve iş merkezi kat :2 no:5
  • temsilci@iyilikdernegi.org.tr
Manisa Saruhanlı
  • Ahmet Günhan
  • CENGİZ TOPEL MAHALLESİ ŞENOL SOKAK NO 25
  • saruhanli@iyilikdernegi.org.tr
Mersin
  • Zeren Cangert
  • Cumhuriyet mah. 1659 sokak. No:12 Güven Apt.
  • +903246143127
  • mersin@iyilikdernegi.org.tr
Mersin Tarsus
  • Yakup Kaplan
  • Öğretmenler Mh. 2907 sk.,Merkez Stadyum Karşısı No 4 Tarsus/MERSİN
  • +903246143127
  • tarsus@iyilikdernegi.org.tr
Muş
  • Gökhan Özbek
  • Hürriyet Mahallesi Alay Cad. zirvekooperatif zemin kat Merkez/ Muş
  • mus@iyilikdernegi.org.tr
Trabzon
  • Kamil Salih
  • İskenderpaşa Mah.Dr Kemal Dursun sok.No7/3
  • trabzon@iyilikdernegi.org.tr
Osmaniye
  • Musa Çiftçi
  • mehmet akif ersoy mah Bestami Aksu sok Aydeniz müteahhitlik no: 26/ c Osmaniye
  • osmaniye@iyilikdernegi.org.tr
Osmaniye Düziçi
  • Ali Alaca
  • İstiklal Mahallesi Refik Cesur Bulvarı No:472 Düziçi/OSMANİYE
  • duzici@iyilikdernegi.org.tr
Sivas
  • İbrahim Yemez
  • Küçük Minare Mah. Sait Paşa Cad. Dikilitaş Camii Yanı. Kangal Apt. A Blok. Kat. 1 Sivas/Merkez
  • temsilci@iyilikdernegi.org.tr
Şanlıurfa
  • Ömer Hebeş
  • Yenişehir mah. 231. sokak Melek Apt. No:1/B
  • sanliurfa@iyilikdernegi.org.tr
Uşak
  • Şevket Taşçı
  • Durak mahallesi Tüccar Sokak no 31
  • +902764604996
  • usak@iyilikdernegi.org.tr
Van
  • Mehmet Salih Toprak
  • Vali Mithat Bey Mahallesi Beşyol Sarı Murat Sokak No: 5 Gökkuşağı Derneği İpekyolu / Van
  • +904322155540
  • van@iyilikdernegi.org.tr
Yozgat
  • Fevzi Güçlü
  • Çay Mahallesi, Atıf Kılıç Cad. No:13 Kat:1 Daire:1
  • temsilci@iyilikdernegi.org.tr
Adıyaman / Besni
  • Mehmet Murat Göğüş
  • Dumlupınar mah. Atatürk cad.no 213/3
  • besni@iyilikdernegi.org.tr
Van / Erciş
  • Erhan Karanlık
  • Salihiye Mahallesi ,Karpuztepe Mevkii
  • ercis@iyilikdernegi.org.tr
Nevşehir
  • Sevgi Meydan
  • GÜZELYURT MAH. 201 SOKAK IŞIKSAÇAN SİTESİ NO:41/C BLOK DAİRE 3 /NEVŞEHİR
  • nevsehir@iyilikdernegi.org.tr
Genel Merkez
  • Ali Kuşçu Mah. Başimam Sokak No:11 Daire:1-2 Fatih - İstanbul
  • 0 850 777 33 44
  • info@iyilikdernegi.org.tr
Mesajınızı İletin
İyilik Gönüllüsü Ol
İyilik Gönüllüsü Ol
antalya escort anadolu yakası escort nişantaşı escort kadıköy escort bostancı escort şişli escort bayanlar antalya merkez escort http://www.amiraistanbul.com istanbul escort mecidiyeköy escort antalya esc kağıthane escort bayan eve gelen escort http://www.vajinashopistanbul.com escort istanbul istanbul escort bayan https://www.galiro.com/ ataköy escort avrupa yakası escort şişli escort kağıthane escort ataşehir escort bakırköy escort bahçelievler escort escort şirinevler escort esenyurt escort beylikdüzü escort grup escort escort kayseri