İYİLİK YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

 • Özel Gün Yemek Bağışları

  3000,00 TL
  3000,00 TL
  3000,00 TL
  3000,00 TL
  3000,00 TL
  3000,00 TL
  Bağış Tipi

  ÖZEL GÜN YEMEĞİ

  Pandemiyle beraber sevdiklerinizle paylaşamadığınız sevinçlerin burukluğunu hissetmeyin istedik.

  Sizin adınıza Düğün, Nişan, Mevlit ve özel günleriniz için Afrika’daki yetimhanelerde, açlıkla, yoklukla, yoksullukla mücadele eden köylerde yemek organizasyonunu düzenliyoruz. Burukluğunuzu mazlumların sevinciyle gidermeyi arzu ediyor, bağışınızla onların bir kap sıcak yemek yiyerek yüzlerinin gülmesine vesile oluyoruz. Ayrıca onların sevincini sizlere iletmenin sözünü veriyoruz.

  Siz de Afrika için yapacağınız 100 kişilik yemek bağışı ile çocukların yüzlerini güldürebilir, burukluğunuzu ihtiyaç sahiplerinin gülen yüzü ve hayır dualarıyla dünya ve ahiretiniz için sevince dönüştürebilirsiniz.

  Böylesine özel bir yemek davetiyle hayra, hasenata vesile olmak için siz de 3 bin TL tutarındaki bağışınızı yapabilirsiniz. Bağışın açıklama kısmında bağış türünü belirttiğiniz takdirde yemek davetinde verilen bilgiler doğrultusunda hazırlanarak asılacak branda ile yemek organizasyonunu size özel hale getirebiliriz.

  Bağışı gerçekleştirmek için web sitemizde yer alan online bağış sayfasından veya EFT/Havale yöntemi ile yapabilir; bankanız aracılığıyla ilgili bağış başlığı altında 3 bin TL tutarındaki bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Detaylı bilgi için 0 850 777 33 44 nolu telefondan merkezimizi arayarak çağrı merkezimizle görüşebilirsiniz.

Web sitesinde yer alan içeriklerin kullanım hakkı İyilik Derneği'ne aittir.

Bu site Aidango Dernek İşletme Otomasyonu ERP'si ile hazırlanmıştır.

Web Tasarım
Monolog
İyilik Derneği web sitesini kullanarak çerez politikasını ve KVKK metnini kabul etmiş sayılırsınız.